מוצרים חכמים

כיום כמעט כל מכשיר או מוצר מתחבר או בעל יכולת להתחבר לאינטרנט: מוצרי חשמל ביתיים, ריהוט, רכבים, כבישים, מטוסים, רמזורים וכו'..
הסכר נפתח ובעתיד הקרוב יכולות הקישוריות בין עצמים יהפכו לנורמה.
האינטרנט של הדברים יכול להופיע כאמור כמעט בכל מוצר או מערכת. אנו יכולים לממש פתרונות IoT מובנים בתוך מוצרים ביתיים או משרדיים.
לדוגמא: שילוב IoT במכונות צילום, ספק השירות של מכונות הצילום יוכל לדעת בזמן אמיתי כמה צילומים והדפסות מבוצעים בכל מכונה ומכונה, טיפול בתקלות, תזמון טכנאי באופן יזום ועוד
ניתן לחבר כיום כמעט כל מוצר לאינטרנט באמצעות חיישנים, משדרים ומקלטים. מן הצד השני נקבל לוח מתקדם לשליטה, מעקב ובקרה, ניתוחים, דוחות ואנליזות מהם ניתן להפיק תובנות מסחריות ושיווקיות, יצירת קהלים חדשים, מודלי תמחור יצירתיים ועוד.

פלטפורמת  ThingWorx

Thingworx הנה סוויטת פתרונות ה-IoT המובילה בעולם (עפ"י גרטנר ו-IDC) המשווקת בישראל ע"י מטריקס. הפלטפורמה תומכת ומחברת מוצרים לרשת האינטרנט והופכת אותם לחכמים. המערכת מתחברת לכל מכשיר חשמלי ואלקטרוני, מנטרת, אוספת את המידע ומספקת נתונים חשובים לחברה.

למידע נוסף על מערכת PTC ThingWorx

שימוש ב-Thingworx Analytics בפתרונות שאיבה
איסוף נתונים ממכשירים בשטח
חזון המוצרים החכמים של PTC

קראו עוד בנושא

נדמה שהיום הכל מתחבר לאינטרנט. הסמארטפון, הטלוויזיה, מערכת הרמזורים, המזגן ואפילו המכונית.
… מתחברת אט-אט לאינטרנט והופכת

Raised: $%
Goal: $

Thingworx הנה סוויטת פתרונות ה-IoT המובילה בעולם (עפ"י גרטנר ו-IDC) המשווקת בישראל ע"י מטריקס. הפלטפורמה תומכת…

Raised: $%
Goal: $

מערכת האנליטיקה המהפכנית של ThingWorx משתמשת באינטליגנציה מלאכותית ולמידת מכונה כדי להתמודד עם אתגרי מידע מורכבים בזמן אמיתי.

Raised: $%
Goal: $

נגישות