חברה בעלת חזון

שנה שנייה ברציפות: PTC דורגה כ"חברה בעלת חזון" בריבוע הקסם של גרטנר בתחום האינטרנט התעשייתי של הדברים (IIoT)

חברת PTC , המיוצגת בישראל על ידי חברת מטריקס, הודיעה היום כי חברת האנליסטים גרטנר דירגה אותה בריבוע "החברות בעלות החזון" כחלק  מדו"ח Magic Quadrant המתמקד בפלטפורמות של האינטרנט התעשייתי של הדברים (IIoT). על פי הדו"ח, PTC דורגה במקום הגבוה ביותר הודות ליכולת היישום שלה, זו השנה השנייה ברציפות. גרטנר מגדירה את השוק לפלטפורמות אינטרנט תעשייתי של הדברים כ"מערך משולב של יכולות תוכנה שנועדו לשפר החלטות הנוגעות לניהול, ויזואליזציה ובקרה במפעלים, תשתיות ומכונות בסביבות עבודה מרובות מוצרים".

אריאל הדר
אריאל הדר

ו"ח Magic Quadrant של גרטנר לפלטפורמות IoT תעשייתית מתמקד בשני צירים: "יכולת היישום" ו"שלמות החזון". הקריטריונים להערכת "יכולת היישום" של חברה כוללים בין השאר את איתנות המוצר או השירות, מודל התמחור, המכירות בפועל, תגובת השוק, הניסיון הנצבר ו חוויית המשתמשים.

"אנחנו שמחים לזכות פעם נוספת בתואר 'חברה בעלת חזון' בריבוע הקסם של גרטנר על פלטפורמות האינטרנט התעשייתי של הדברים," אמר אריאל הדר, מנהל אזור ישראל ודרא"פ ב-PTC. "אנו סבורים שדירוגנו במקום הגבוה ביותר מבחינת יכולת הביצוע, זו השנה השנייה ברציפות, מדגיש את מחויבת החברה ל-IIoT והנו צעד נוסף במסלול לקראת הכרה ב-PTC כמובילת השוק הברורה."

פלטפורמת פתרונות החדשנות התעשייתית של PTC, הקרויה ThingWorx, היא גולת הכותרת בקו המוצרים הטכנולוגיים של PTC. היא כוללת פלטפורמה לפיתוח מהיר של יישומים, קישוריות של מוצרים, למידת-מכונה ואנליטיקה, מציאות רבודה ואינטגרציות עם תשתיות ענן מובילות. בנוסף ThingWorx מספקת חבילה מורחבת של פתרונות המבוססים על תרחישי-שימוש נפוצים בחברות ובארגונים מגוונים.

להורדת דו"ח Gartner 2019 Magic Quadrant for Industrial IoT Platforms

PTC ישראל הינה חברה של PTC העולמית הנסחרת בנאסד"ק. לחברה בארץ מרכזי פיתוח בחיפה, הרצליה ואיירפורט סיטי. החברה הוקמה בשנת 1991 ומונה כיום כ- 270 עובדים. החברה.

PTC מפתחת, מייצרת, משווקת, מוכרת ותומכת בפתרונות המסייעים לחברות לתכנן מוצרים, לנהל את פרטי המוצר ולשפר את תהליכי פיתוח המוצרים שלהם בתחומים הכוללים Internet of Things ("IoT"), תכנון וייצור בעזרת מחשב ("CAD") , Augmented Reality ( ,(AR-Vuforia ניהול מחזור חיי מוצר ("PLM") , מחזור המכירות של חברת PTC בשנת 2018 היה כ – 1.3 מיליארד דולר. חברת PTC העולמית מוכרת את מוצריה ליותר מ- 50,000 ארגונים בכל רחבי העולם, בין לקוחות PTC ניתן למנות הן ארגונים גדולים כגון: Toyota, Airbus,  Nike, BMW , Toshiba,NASA, Dell  ובנוסף חברות SME שונות.